Na rozhraní alebo ideové zhodnotenie 17. týždňa roku 2019.

64 x Prečítané Bez komentára
  • Človek si síce viac uvedomuje, že „márnosť nad márnosť, všetko je márnosť“… Pozrela som si hárky s menami navrhovaných poslancov do Európskeho parlamentu: Bože môj, KOHO? Temer každý je niečím poznačený, podozrivý, nejasný, slabá osobnosť alebo osobnosť, ktorá chce DIKTOVAŤ, hoci momentálne o tom ani nevie… Čo všetko by CHCELI títo ľudia, len aby MALI stále viac? Až sa z toho zatočí hlava. Ich CHCENIE je natoľko materiálne a natoľko hmatateľné, že je z toho normálnemu človeku zle.
  • Tento týždeň vyhaslo na môj vkus veľmi veľa životov. Zbytočne ĽUDIA pod kolesami vlaku, ČLOVEK v plameňoch… ĽUDIA…
  • Mladí si všimli, že sa niečo robí s klímou a môže to ohroziť planétu ako takú. Mladých okamžite skritizovala „staršia garda“, aby radšej „triedili odpad“, polievali stromky a „čistili ulice“, (čo môžu pokojne bezdomovci či nepracujúci „požieratelia“ sociálnych dávok)… toto bolo namiesto ocenenia. Všetko sa robí hore nohami, tým primitívnym nahor. Áno.
  • Mladí jedného gymnázia dostali nápad – prísť do školy „naopak“, teda chlapec ako dievča a dievča – ako chlapec. No div z toho nebol štátny prevrat, a hneď je za tým Soros. A nikomu nenapadlo, že možno keby pochopili problémy „toho druhého pohlavia“, boli by úctivejší, chápavejší, priateľskejší… Toto sa tu prirodzene nenosí. Super rodičia naháňajúci peniaze, peniaze, a zase len tie peniaze, robiaci rozdiely medzi svojimi deťmi – a potom precitnú, že ich syn je vlastne „dievčatko“, lebo aj on chce trochu lásky a pochopenia, hoci sa narodil ako chlapček … menej „úspešný“ … Ale môže za to Soros. Ten môže aj za rozkrádanie euro-fondov, za nedbalé stavby domov, ciest a ulíc, on vnukol ministerke Lubyovej tú hlúposťou osvietenú myšlienku, aby sa deti neučili angličtinu ako hlavný cudzí jazyk (Putin to nemohol byť, lebo už v roku 1967 a isto aj predtým sa deti vtedajšej ZSSR ako hlavný cudzí jazyk učili angličtinu na základných školách.), ale pani Lubyová – svojimi vlastnými ľuďmi označovaná ako najneschopnejšia ministerka školstva v histórii SR to takto mieni presadiť. Isto aj s podporou „chalana z Revúcej“.
  • Ďalej Kotlebovci, ktorí sú v zásade proti EU – pre istotu mieria do Európskeho parlamentu; kvôli Sorosovi alebo kvôli tým mastným platom, oveľa vyšším, akoby mali doma, napríklad ako pedagógovia či lekári a podobne?
  • Soros zariadil, aby sa všetky časopisy dostali pod nadvládu oligarchov a poslednej vetvy – ktorá je vytvorená z bývalých členov KSČ starého režimu. A tí idú… možno nielen podľa Sorosa, ale aj podľa taktovky novodobého umelca Blahu. Je to fakt jedno veľké umenie na tejto zemi…
  • V Extraplus sme sa dočítali, akú „hrubú chybu“ urobila Zuzana Čaputová, že navštívila knieža Schwarzenberga. Ale mojkovia pritom zabudli, že prezidentské povinnosti ju čakajú až po inaugurácii, teda od 15. júna tohto roku, nuž dovtedy sa môže stretnúť aj s Meghan Markle či s belgickým kráľom… ale nie. Tam by asi prišiel Soros, priniesol drienkový likér, domácu bábovku s ostrými čili papričkami, a telepaticky vysielal našej mládeži mantru: … klíma, … klíma… a oni by sa chytili.

Tak prosím všetkých, aby sa tiež niečoho „chytili“, hoci ručných prác alebo symbolického elektrického plota a neobťažovali ostatných svojimi konšpiračnými úvahami, ktoré sú aj tak celkom VEDĽA…

llw

Zdieľam článok na Facebooku


V rubrike : Komentáre

Môžete napísať komentár

Komentujte a podeľte sa o svoje myšlienky

Najnovšie komentáre
Prognózy

AUGUST

KEN vie presne označiť ohnisko choroby. Dodáva prezieravosť.

DIELO TRUD, práca. Tvoriaci alebo ničiaci harmóniu činmi, nie dobrými  v závislosti od podstaty, ktorá tvorí činnosť.  (Z akej strany pôjdu impulzy – či zo Svetlej alebo z Temnej).

UR je spútaná energia – ak ju ovládate, pomáha vám vo všetkom, no beda, ak je nespútaná, tá si robí čo chce. UR vám dáva silu dosiahnuť čo chcete.

DON SILY VPLÝVANIA. Silná osobnosť posúvajúca procesy v čase. Don je tiež mohutná sila živlov, ktorá dáva do pohybu kamene. Niekto, kto je schopný preniknúť skrz priehrady a prekonať prekážky. Ten, kto daruje ochranu slabým, málo zabezpečeným a chorým, kto pomáha prežiť.

DUŠA a DUCH, PREPOJENIA

Diabol je slobodný, nikdy nespí a vždy k sebe sťahuje slabšie duše. Tu pôjde o istý pocit neochoty pripustiť si účinky svojich slabostí, možno aj o pocit nespravodlivosti a príťažlivosti toho, čo vyzerá tak dobrodružne, atraktívne a neodolateľne.

Nedostatok peňazí prežiješ ľahko s umom a vierou v srdci; no beda ak ti um a viera chýba. Samozrejme, človek je uspôsobený tak, že prežije čokoľvek, ak ho núdza pritlačí. Pôjde o to, či dokáž rovnako zabojovať za svoje prirodzené práva, ktoré mu nemôže vziať nijaký iný človek…

Niekedy za pokojom netreba chodiť na kraj sveta. Pokoj si môže každý jeden vytvoriť svojou snahou vylepšiť svoj svet, lepšie sa pozrieť na všetky zásadné maličkosti,, rozumnejšie rozdeľovať a menej panovať. Pretože sa „rozdeľuj a panuj“ stalo akousi módou.

Aj zamretie je vo svojej podstate v pohybe. Možno bude mať veľa ľudí pocit, že sa všetko dostalo do polohy tzv. mŕtveho chrobáka, i preto bude dôležité zmeniť svoje postoje a uvedomiť si svoje možnosti, nedať sa stiahnuť „diablom“ k niečomu, čo by bolo krokom späť, nenechať sa manipulovať žiadnymi vidinami.

Šance

Pravý pokrok človeka je v sebazaprení; sebazapieravý človek je veľmi slobodný a bezpečný. (Kn. III., kpt. 39,40) Sebazaprenie je nutné na to, aby človek kráčal k svojmu cieľu a nevzdával sa skôr, ako ho dosiahne. Nepôjde teda o to, aby si niekto odtrhol od úst jedlo alebo vodu. Pôjde o to, aby prehodnotil falošné príťažlivé ciele a vydal sa cestou, ktorá ho skutočne dovedie k niečomu dobrému.

Postoj okolia

Potlač lenivosť, si citlivá duša a nikomu nevnucuj to, čo iba ty považuješ za skvelé. Zrejme si bude treba uvedomiť, že svet sa bez pričinenia každého jedného z nás – len tak nezmení.

Plusy a mínusy

Vypočuj si názory iných, no nikdy nechoď proti svojej intuícii. V každom prípade bude nevyhnutné načúvať svojej intuícii, lebo len ona je tým dokonalým nástrojom, ktorý nás povedie správnym smerom. Niekedy také poučenie, čo je to intuícia býva dosť kruté.

Výsledok

Vychýliť sa z dráhy znamená vletieť do istej záhuby. Netreba si zahrávať s ohňom, pretože nie je všetko také, ako chceme, aby to hneď a zaraz bolo. Vletieť do záhuby možno v jedinom okamihu, preto si treba vo všetkom dávať pozor a nepodceňovať náhody ani maličkosti.

Kalendár
november 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
« aug    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930